piątek, 26 września 2014

DIY: pudełko na kanapki

      Każdy przyzwoity bloger co jakiś czas na swoim blogu publikuje wpisy z serii DIY. A jako, iż Vandrer pretenduje do miana przyzwoitego blogera, dzisiaj zaprezentuje przepis na... pudełko na kanapki. Nie będzie to jednak zwykłe pudełko. A pudełko dla architekta. 
    Bezcelowo błądziłam po norweskich sklepach szukając pojemnika na kanapki dla męża. Do wyboru miałam pojemnik z piłkarzykiem, albo różowy pojemnik z wróżkami albo czymś gorszym. Wybrałam wersję z piłkarzykiem i postanowiłam ją przerobić.

Aby zrobić takowe pudełko potrzebujemy:
- pojemnik na kanapki
- wena
- klej uniwersalny
- papier do akwareli
- akwarele
- architekt, któremu podarujemy pudełko


1. Wybieramy ulubiony obiekt architektoniczny danego architekta. W moim przypadku była to Kaplica Notre Dame du Haut w Ronchamp zaprojektowana przez Le Corbusiera.

2. Mierzymy pole, które możemy zakleić przygotowywanym przez nas obrazkiem i takowy kształt rysujemy na papierze. Proporcje należy dopasować do wielkości pola, moja katedra wygląda jak po dodaniu lekkiego efektu rybiego oka.


3. Malujemy obrazek.4. Wycinamy dokładnie brzegi i przyklejamy na pudełko. I gotowe:) Nasz architekt jedząc z takiego pudełka poczuje się jak słynny projektant.Jaki obrazek umieścilibyście na pudełku dla drwala, a jaki dla policjanta?

AvE!
Vandrer

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Vandrer dziękuje za wszystkie komentarze. Ceni sobie dyskusję z każdym zainteresowanym:)

AvE!
Vandrer

TOP