wtorek, 18 listopada 2014

Wyzwanie Blogowe 2: Ulubiona lista muzyczna do pracy kreatywnej

Dzisiaj w ramach wyzwania blogowego ulubiona lista muzyczna do pracy kreatywnej. Mój gust muzyczny jest na tyle ekletyczny, że nie mam stałej listy. Słucham tego na co akurat mam ochotę. Muzyka do malowania musi być szczególnie emocjonalna albo wyciszająca - zależy co się maluje.

Z okazji tego, że jak wielu ludzi na świecie żyje obecnie premierą trzeciej części Igrzysk śmierci na dzisiejszej playliście znalazły się piosenki z soundtracku z obu dotychczasowych części. Dobry film bez dobrej muzyki nie istnieje. A ten muzykę ma świetną. Dodałam do tej mieszanki trochę islandzkiego spokoju Olafura Arnaldsa i jedną niepokorną piosenkę Hard Fi. Malowało się idealnie, jutro zobaczycie efekty:)

Tutaj link do całej playlisty kreatywnej. Jako pierwsza na liście Sia i Elastic Heart.Jutro na blogu recenzja z filmu. Norwedzy maja to szczęście, że premiera Kosogłosa jest już 19 listopada. Nie mogłam sobie odmówić przyjemności pójścia do kina na 00:01:) Będzie to moja pierwsza wizyta w norweskim kinie, więc muszę wszystko dokładnie Wam opisać:)


OE: Today, in the context of the challenges blogging: favorite music list for creative work. My taste in music is eclectic. I don't have one constant music list. Music for painting must be particularly emotional or silencing - depends on what I'm painting.

Today at list there are songs from Hunger Games Soundtracks. Good movie without good music does not exist. And the music in this films is great. I added to this music mix a little bit of icelandic silence of Ólafur Arnalds and a rebellious Hard Fi's song. This list was perfect to painting, tomorrow you will see the results :)

Here is the link to the playlist. As the first on the list is Sia and 'Elastic Heart'.

Tomorrow on the blog review of Mockingjay. Norwegians have fortunate that the premiere of Mockingjay is November 19th. I could not deny myself the pleasure of going to the movies at 00:01:) This will be my first visit in norwegian cinema, so I have to everything exactly describe you :)


AvE!
Vandrer

14 komentarzy:

 1. Słucham właśnie "We remain" i wiem, że dodam ją do swojej playlisty :) lubię takie klimaty. I uderzyłaś do mnie z premierą Igrzysk! Kompletnie wyleciało mi z głowy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie śpię od miesiąca czekając na film:) Kryśka jest świetna w We Remain.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pora zapoznać się z Twoją listą, może i ja znajdę coś dla siebie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. O widzisz, a ja zapomniałam wspomnieć o muzyce filmowej! A też lubię:D

  Moja siostra wybyła do Norwegii:D

  OdpowiedzUsuń
 5. Dużo tutaj Polaków. W stosunku do Norwegów bardzo dużo:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polacy to drugi naród w Norwegi :P Jest ich tam ok 100tys.w sumie to nie wiem siostra czemu nie robisz jakieś akcji żeby w norwegi był dwu języczne nazwy miejscowości :P

   Usuń
  2. Chyba zacznę. Zatem mieszkam obecnie w Nykirke postawię tabliczkę Nowy Kościół:)

   Usuń
 6. Czekam na jutrzejszy post! a Ólafur Arnalds cudowny :)

  OdpowiedzUsuń
 7. o Boże, a dlaczego w Pl dopiero 21 listopada? I dopiero mój jedyny cudowny grzybochłon nie chce ze mną iść! (no dobra, jest usprawiedliwiona!). Jaram się niesamowicie i żałuję, że ZOBACZYSZ TO PIERWSZA!!!! Ach ach ach! A ja wczoraj do snu słuchałem "Is it just a game" i "Safe and sound". Ach ach ach!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. nie jaram się, ale może dzięki tobie zacznę;p

  OdpowiedzUsuń
 9. Jaraj się jaraj Lowl! Jest czym:)

  OdpowiedzUsuń

Vandrer dziękuje za wszystkie komentarze. Ceni sobie dyskusję z każdym zainteresowanym:)

AvE!
Vandrer

TOP