poniedziałek, 8 grudnia 2014

List do Czytelnika

Drogi Czytelniku!

Dziękuję Ci, że poświęcasz swój cenny czas na przeglądanie mojego bloga. Rozumiem, że jest to oznaką, iż treści na nim zawarte są w jakiś sposób dla Ciebie interesujące. Kiedy go zakładałam nie spodziewałam się, że w tak krótkim czasie uda mi się zdobyć tyle wyświetleń. Staram się by blog uzyskał jak najlepszą formę więc cały czas nad nim pracuję. Zaplanowałam, że będę pisać z częstotliwością 5 wpisów na tydzień i staram się tego trzymać. Rozwijam też równolegle profil bloga na Facebooku, gdzie umieszczam dodatkowe materiały. Jeśli masz Czytelniku jakieś uwagi, chętnie posłucham. Napisz w komentarzu poniżej.A teraz sprawa w jakiej do Ciebie piszę. Pewnie zauważyłeś, że od wczoraj na bocznym pasku bloga pojawiają się reklamy. Piszę o tym ponieważ nie chce być przez nikogo źle odebrana, ani też nie chcę zrazić do bloga nikogo kto go polubił. Zdecydowałam się zarejestrować w AdSense i dodać do bloga reklamy, żeby zobaczyć jaki przyniesie to efekt. Taki eksperyment. Jeśli dzięki temu w dłuższym czasie uda mi się zgromadzić jakieś środki finansowe przeznaczę je na zakup materiałów plastycznych by móc malować jeszcze więcej. Odbędzie się to zatem z korzyścią dla bloga. Chcę jednak wyjaśnić, że głównym powodem dla którego prowadzę Legendy Sowiego Wędrowca jest chęć pisania, a nie zarobkowania.

Na koniec Vandrer chwali się zdjęciem zbudowanego w piątek bałwana. Przez około 2 dni miałam w Nykirke śnieg. Kiedy wstałam w niedzielę okazało się jednak, że nagle temperatura wzrosła do 8 stopni i cały śnieg, łącznie z moim bałwanem odszedł w zapomnienie.


AvE!
Vandrer

3 komentarze:

  1. Ja tam popieram ten pomysł. Muszę Ci powiedzieć, że sama też się czaję, żeby umieścić reklamy, ale nie wiem jak się do tego zabrać. Jeśli by Ci się kiedyś chciało coś na ten temat napisać, to z chęcią poczytam i pewnie da mi to tkzw. kopa motywującego:). Jak już pisałam moim zdaniem, to świetny pomysł, przeznaczać takie środki na swój rozwój, setki tysięcy ludzi tak robią. Dla mnie również mój blog jest moim hobby i najważniejsze dla mnie jest to, że mogę go pisać i dzięki temu poznawać fajnych ludzi i trafiać na ciekawe blogi, ale nie oszukujmy się, to też w pewien sposób kosztuję. Kiedy chcę cos ugotować, to kupuj produkty. Kupuję też naczynia i różne ozdóbki. Wiadomo, że to mi się przyda, a potrawy z apetytem zjemy, ale fajnie byłoby mieć takie dodatkowe środki, żeby nie rozmyślać, czy powinnam kupić tę miseczkę, która mi się podoba, czy tę na którą mnie stać. Ja bym chciała też przeznaczyć takie dodatkowe pieniądze np. na zakup jakiegoś fajnego programu do obróbki zdjęć. Od kilku dni zastanawiam się jak to zrobić, żeby wyczyścić tło zdjęcia albo zmienić jego kolor.

    OdpowiedzUsuń
  2. Reklamy to nic złego! :) Zazdroszczę tego śniegu! na Śląsku jesień :|

    OdpowiedzUsuń
  3. Miałam śnieg tylko dwa dni a teraz znowu brak. Nawet w Norwegii nie ma śniegu, więc to już jest skandal!

    OdpowiedzUsuń

Vandrer dziękuje za wszystkie komentarze. Ceni sobie dyskusję z każdym zainteresowanym:)

AvE!
Vandrer

TOP