środa, 10 grudnia 2014

#zInternetów

Każdy lubi dzielić się z innymi ciekawostkami wyszukanymi w internecie. Blogerzy prezentują to zwykle w cyklu przydatnych linków publikowanych regularnie. Vandrer już wcześniej wprowadzić kategorię #zInternetów. Teraz zapowiada, że regularnie w każdą środę dostaniecie stos linków wygrzebanych z czeluści internetu. Co o tym sądzicie?


#zInternetów
  1. Na stronie Bored Panda często można znaleźć galerie ciekawych zdjęć. Tutaj galeria wspaniałych i dumnych sów Jedno ze zdjęć w nagłówku posta.

  2. Widzieliście już może tę zapowiedź Pingwinów z MadagaskaruW ciągu kilku minut filmu dokumentalnego dowiadujemy się jak powstała relacja między czwórką puchatych nielotów uwielbianych przez kinomaniaków. 


  3. Dzisiaj obchodzimy podobno dzień bota. Czy Was też czasem denerwuje kiedy nie możecie przepisać z obrazka kodu weryfikacyjnego i okazujecie się botami? Nonsensopedia służy odpowiednią definicją bota.

  4. Zaskoczyła mnie prowadzona na Facebooku międzynarodowa akcja oglądania 21 grudnia filmu Love Actually czyli To właśnie miłość. Oglądam ten film co roku w okresie świątecznym. Jest genialny. A Wy co o nim sądzicie?AvE!
Vandrer

2 komentarze:

  1. Lubię takie podajki linkowe.

    OdpowiedzUsuń
  2. Postaram się je robić regularnie:) Znalazłam ostatnio wiele ciekawych rzeczy, bo mam teraz więcej czasu na szperanie w internecie:)

    OdpowiedzUsuń

Vandrer dziękuje za wszystkie komentarze. Ceni sobie dyskusję z każdym zainteresowanym:)

AvE!
Vandrer

TOP