środa, 7 stycznia 2015

#zInternetów


Jak wyglądają zabytkowe norweskie znaczki? Co to jest ptasie lego i jak produkuje się w Norwegii lód?  1. Wczoraj obchodziliśmy Dzień Filatelisty. Dlatego też w poszukiwaniu ciekawych norweskich znaczków natknęłam się na taką oto kartkę - zbiór znaczków z 1989 r. Zawsze miło oglądać coś co pochodzi z roku twoich urodzin.

  2. W internecie rozprzestrzenia się ostatnio film obrazujący jak mali chłopcy reagują na kwestię przemocy wobec kobiet. Koniecznie zobaczcie tutaj. W świecie dzieci kobiet się nie bije - mówi nam film.
  3. Lubicie ptaki? Lubicie Lego? A co powiecie na ptaki z klocków lego? Tutaj znajdziecie artykuł o panu, który składa ptaszki z klocków lego. Niesamowita rzecz.
  4. Jako wielki fan Krainy Lodu nie mogę nie podzielić się z Wami takim o to odkryciem: anatomia postaci męskich występujących w tej norweskiej bajce. Pod linkiem możecie znaleźć także szczegółową analizę innych postaci Disneya.
  5. Za oknem mróz? Lód? A może lody? Pod linkiem filmik, który ociepli Wasze serca czystą radością, czyli jak się pracuje w fabryce norweskich lodów.

AvE!
Vandrer

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Vandrer dziękuje za wszystkie komentarze. Ceni sobie dyskusję z każdym zainteresowanym:)

AvE!
Vandrer

TOP