czwartek, 26 lutego 2015

Muse Ströva gościnnie u Vandera

Wielkie zdjęcie i wielkie wydarzenie na blogu! Gościnnie w czwartki o muzyce i filmach będzie pisał dla Was Muse Ströva, indonezyjski łoś ze szwedzkim obywatelstwem!Jak już wcześniej zostało zaplanowane w czwartki na blogu pojawiać będą się wpisy z cyklu sowim Okiem i Uchem. Vandrer obecnie zajęty jest projektem czytelniczym Czytaj z Vandrerem dlatego do współpracy zaprosił Muse'a Strövę.  Muse (wym. mijjuus) będzie pisał dla Was o muzyce i filmach.

Muse przedstawia Wam dzisiaj urodzonego w 1990 r. brytyjskiego piosenkarza Jamesa Baya. I jego piosenkę Scars (no. arrene)Młodzieniec, który zdobył BRIT's AWARD Critic's choise, znany jest szerzej z piosenki Hold Back The River. Równie uzależniająca co Scars. Muse wie, że gdzieś ją słyszał zanim poznał nazwisko Baya, ale nie ma pojęcie gdzie. Wszak Indonezja leży niedaleko Australii w której singiel pokrył się platyną. Miłego słuchania.


AvE!
Muse


Jeszcze jedna nowość, a raczej poprawka. Vandrer w amoku przedstawiając plany na bloga zapomniał o rzeczy najważniejszej czyli podróżach. Przecież blog to przede wszystkim obraz. Dlatego posty z cyklu #sowi Wędrowiec będą ukazywały się w weekendy (czasami także we wtorki). 

Recenzje lutowych książek za tydzień. 

AvE!
Vandrer
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Vandrer dziękuje za wszystkie komentarze. Ceni sobie dyskusję z każdym zainteresowanym:)

AvE!
Vandrer

TOP