środa, 18 lutego 2015

Sowa w sieci cz. 2: Vandrer z InternetachW dzisiejszym wydaniu #zInternetów nietypowo zwiedzimy miejsca, w których obecnie można znaleźć Vandrera. Gotowi na polowanie na sowę?


Aby dostać się do tych profili klikacie na podlinkowane nazwy, albo odnajdujecie odpowiednie ikonki w kolumnie po prawej. 

Vandrer na swoim facebukowym profilu dzieli się z Wami zapowiedziami nowych postów i ciekawostkami zbyt drobnymi by umieszczać je na blogu. Na stronie znajdziecie także informacje o konkursach i mini testy za które można zdobywać punkty w rankingu.

Najnowsze odkrycie Vandrera. Miejsce w którym można dzielić się zdjęciami swoich przyszłych wypluwek i nie tylko. Vandrera zachwyca przede wszystkim możliwość dzielenia się z Wami zdjęciami na bieżąco! Znajdziecie tu fotki, które nie były publikowane nigdzie wcześniej i raczej (z małymi wyjątkami) nie będą publikowane na głównym blogu. Galeria zdjęć z insta w kolumnie po lewej.

Na koncie Vandrera w serwisie YouTube znajdziecie jego filmiki i playlisty tematyczne z ciekawymi piosenkami lub rankingami najlepszych utworów.

Sowie kręgi zataczają coraz szersze koło. Będąc w nich szybko dowiesz się o nowych wpisach:) Dodaj Vandrera do swoich kręgów w kolumnie po prawej.

Vandrer założył także konto na Ask fm, jeśli chcesz zadać mu pytanie, śmiało, wbijaj na jego tablicę.

Tumblr jest, ale z braku czasu dawno nie odświeżany. Z założenia jest to miejsce, w którym Vandrer publikuje jeszcze więcej zdjęć ze swoich podróży. Nie składam deklaracji kiedy, ale postaram się jak najszybciej zaktualizować świeże zdjęcia.

Sowy kochają pinezki i wygrzebywanie z internetu ciekawych rzeczy. Jeśli interesują Wam internetowe inspiracje zapraszam na pinterestowe tablice.

Newsletter
Wystarczy zamówić sowią pocztę w kolumnie po prawej, aby otrzymywać informacje o nowych postach na blogu.

Gmail
Chcesz napisać do Vandrera? Nic prostszego: vandrerugle@gmail.com .

Strona z artystyczną twórczością Vandrera. Tutaj znajdziecie wersję rozszerzoną o całą cyfrową działalność.

Blog znajduje się także w serwisach Bloglovin oraz Zblogowani.


AvE!
Vandrer

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Vandrer dziękuje za wszystkie komentarze. Ceni sobie dyskusję z każdym zainteresowanym:)

AvE!
Vandrer

TOP