środa, 4 lutego 2015

#zInternetów
Dzisiaj o tym jak Elsa zielenieje z radości, czy można wskrzesić martwego drozda i jak Norwedzy pływają w lodzie.
Oto garść linków akie Vandrer ma dla Was w tym tygodniu!

 1. Niekwestionowanym hitem tygodnia jest krótkometrażówka Frozen Fever, która pojawi się w kinach przed rozpoczęciem seansu Kopciuszka (link ze szczegółami). Vandrer jako frozenomaniak nie może się doczekać, aż zobaczy cały filmik. Na razie zdjęcia i zachwyt nad nową wiosenną suknią Elsy!  Jak brzmi Frozen po norwesku możecie sprawdzić tutaj.
 2. Czytaliście Zabić drozda? Książka genialna w swojej prostocie. W sieci pojawiła się informacja, że Harper Lee napiszę kontynuację swojego bestsellera. Co o tym myślicie? Ja mam mieszane uczucia. Może powstać kolejna perełka, a może... pozostać martwy drozd. Zobaczymy.
 3. Wczoraj Vandrer zaliczył pierwszy bolesny kontakt z norweskim lodem. Śniegu nie mamy nad morzem dużo, ale lód na chodnikach jest zabójczy. Siniak też na takiego wygląda. Jeśli już przy śniegu jesteśmy obejrzyjcie galerię zdjęć Bubo scandiacus, czyli sowy śnieżnej.
 4. Od śniegu do koloru białego. Co jest białe? Suknia ślubna. Znalazłam cudowną reklamę Diora z Natalie Portman w roli głównej. Czyż nie jest urocza?
 5. I ostatni lodowy link, czyli historia Norwega, który uratował kaczkę uwięzioną w lodzie. Koniecznie obejrzyjcie zdjęcia z jego heroicznego wyczynu. Przy okazji zobaczycie jak wygląda typowy Norweg.
AvE!
Vandrer

2 komentarze:

 1. Sowa przepiękna i dostojna.
  Reklama jak dla mnie trochę filmowo kiczowata.
  Mój tata kiedyś o mały włos nie zginął ratując z przerębli naszego psa. Z perspektywy czasu sam stwierdził, że to była skrajna głupota i nieodpowiedzialność. Psa i tak mógłby nie wyciągnąć a zostawiłby żonę w czwórką dzieci.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W rzeczy samej Norweg sporo ryzykował. Choć niektórzy traktują zwierzęta jak przyjaciół i ratują je nie myśląc czasem o własnym życiu. Osobiście nie zdecydowałabym się na to.

   Reklama bardzo "filmowo kiczowata" jak to trafnie ujęłaś, ale właśnie dlatego uważam ją za uroczą:)

   Usuń

Vandrer dziękuje za wszystkie komentarze. Ceni sobie dyskusję z każdym zainteresowanym:)

AvE!
Vandrer

TOP