środa, 25 lutego 2015

#zInternetów


Bułeczkę z masełkiem? Czekoladowego misia, a może rzeźbionego banana? Sprawdźcie co pysznego upolował dla Was w internecie Vandrer.


  1. Zdjęcie tytule przedstawia jedną z cudownych fotografii znalezionych na stronie Local Milk. Klimatyczność zamieszczanych tam fotografii wbija w fotel. Są doprawdy cudne.
  2. Pozostajemy w klimatach kulinarnych. Co Wy na to by karteczki do notowania wyrywać z jabłka? Sprawdźcie japońskie kudamemo.
  3. Japończycy to jednak mają w głowie dziwne rzeczy. Widzieliście już czekoladowe misie lego? Vandrer stwierdza, że nie umiałby się bawić klockami, które lepiej smakują niż się spinają.
  4. Reklama jedzenia, klasycznie. Tine pokazuje jak piękna jest Norwegia i jak cudne i naturalne ich mleko. Reklamy mają ciekawe, abstrahując od tego, że to chyba jedyny norweski producent wyrobów mlecznych. ZAGADKA Kto zgadnie w soundtracku do jakiego znanego filmu znajdowała się piosenka użyta w tej reklamie? Będzie punkt za pierwszą poprawną odpowiedź.
  5. I ostatni jedzeniowy link. Rzeźba w bananie, albo na bananie, ciężko rzecz. Obejrzyjcie galerię, Vandrer coś takiego pierwszy raz widzi na oczy. I cieszy go to bardzo ponieważ uwielbia banany, a w Norwegii są one a) tanie (szok) b) dobre:)
A Wy co upolowaliście ciekawego w tym tygodniu?

AvE! 
Vandrer

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Vandrer dziękuje za wszystkie komentarze. Ceni sobie dyskusję z każdym zainteresowanym:)

AvE!
Vandrer

TOP