środa, 22 kwietnia 2015

#zInternetów powraca

Kiciputek fanart

Vandrer już dawno nie karmił Was wieściami #zInternetów dlatego dzisiaj ma dla Was: lodowy product placement, frozenowy fanart i dziedzinę w której Polska jest lepsza od Norwegii.

Stęskniliście się za Vandrerowymi wyplówkami #zInternetów? W zeszłym tygodniu Vandrer stworzył dla Was wpis o morzu blogowych możliwości, a dzisiaj wraca w tradycyjnej odsłonie.

 1. Tytułowy fanart Frozen został zmalowany przez Kiciputka, która jest jedną z najcudowniejszych rysowniczek, które zna Vandrer. Więcej jej prac znajdziecie tutaj.
 2. Do czego mogą człowieka zainspirować lody? Odpowiedź znajdziecie w tym wideo. Marki Hennig-Olsen i Diplom powinny chyba płacić Vandrerowi za darmową reklamę. Sówka uwielbia ich smak (zdjęcie dowodowe) i oglądanie reklam lodów.
 3. Dzisiaj dzień Mateczki Ziemi. Dlatego Vandrer ma dla Was komiks pokazujący jak wysoka jest ziemia w poszczególnych krajach skandynawskich. Dla mnie powód do dumy - Rysy są wyższe:) A zatem w starciu Polska-Norwegia punkt dla Polski:)
 4. Przeogromniasty diamentowy pierścionek sprzedany na aukcji za 14,8 mln funtów. Czytelniczki, nosiłybyście?
 5. Komiks pokazujący jak wygląda miłość. Vandrer zastanawia się dlaczego jego ludzka nosicielka czasami zachowuje się w podobny sposób (średnio raz na miesiąc), ale dzielnie spełnia rolę kota z tej opowieści.
A Wy Drodzy Czytelnicy, macie jakieś inspirujące linki, które wyłowiliście z odmętów internetu? Vandrer chętnie je zobaczy.

AvE!
Vandrer

3 komentarze:

 1. Ja się żadnym nie pochwalę. Za to Twoje są genialne! ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ach ten Denmark :D Bardzo udane zestawienie, ubawiłam się :D dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy ktoś tutaj zna komiks SADW czy tylko mi się wydaje?:)

   Usuń

Vandrer dziękuje za wszystkie komentarze. Ceni sobie dyskusję z każdym zainteresowanym:)

AvE!
Vandrer

TOP