środa, 20 maja 2015

Vandrer odkrył klucz do szczęścia!

Płyn do mycia naczyń kluczem do szczęścia

Zastanawialiście się kiedyś jaki jest uniwersalny klucz do szczęścia? Vandrer odkrył tę tajemnicę przypadkiem i zaraz Wam ją zdradzi. Znajduje się ona na powyższym obrazku (źródło). Wiecie już co uszczęśliwi każdego? 


Zmywanie naczyń! To uniwersalny klucz do szczęścia znajdujący się w zasięgu Twojej ręki, a przynajmniej gąbki. Tak wynika z reklam, które oglądał Vandrer. A przecież reklamy nie kłamią. Dlatego kiedy SenMai w ramach wyzwania blogowego poprosiła o zdjęcie szczęścia, Vandrer nie miał innego wyboru. Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Płynów do Mycia Naczyń, a Vandrer w cyklu #zInternetów zaprezentuje Wam najciekawsze reklamy tego szczęściodajnego specyfiku.

  1. Na pierwszy rzut idzie ulubiona marka Vandrera czyli Ludwik. Toż to ewidentny dawacz szczęścia. Użyj Ludwika, a twarz będzie uśmiechała się od ucha do ucha! 
  2. Fairy - brzmi jak czarująca wróżka? I dobrze, to nie jest zwykły płyn do mycia naczyń, tylko taki, który potrafi zdziałać cuda. Widać po minach zadowolonych użytkowników. Vandrer znalazł dla Was turecką wersję reklamy.
  3. Przykładowa reklama norweskiego płynu do mycia naczyń Zalo. Wystarczy jedna kropelka, żeby pan był szczęśliwszy. W Norwegi jest równouprawnienie, dlatego tutaj mężczyźni też mogą zmywać naczynia. Dzięki temu mogą być szczęśliwsi.
  4. Młody chłopak nakręcił parodię reklamy Zalo. W tle reklamy leci Muse, więc Vandrer jest w pełni zadowolony i puszcza link do filmu dalej w świat.
  5. Na koniec absolutny hit. Nie wiem skąd pochodzi ta reklama, ale płyn do mycia naczyń rozwiązał życiowe problemy tej kobiety. Sprawdźcie koniecznie !

Zaskoczeni? Vandrer nie mógł dłużej ukrywać przed Wami odkrycia recepty na szczęście!

AvE!
Vandrer


Na koniec humorystyczne podsumowanie ze strony paczaizm.pl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Vandrer dziękuje za wszystkie komentarze. Ceni sobie dyskusję z każdym zainteresowanym:)

AvE!
Vandrer

TOP