czwartek, 27 sierpnia 2015

Jak skutecznie blogować za pomocą darmowego planera wpisów?

Planowanie wpisów a jazda tirem

Dziś obchodzimy Dzień Tira, dlatego Vandrer postanowił dać Wam odpowiedź na pytanie: co skuteczne planowanie wpisów ma wspólnego z jazdą tirem?

Odpowiedź brzmi: Tak w zawodzie blogera jak i kierowcy tira, bez skutecznego narzędzia daleko nie zajedziesz. Dla kierowców tirów konieczne jest zatem posiadanie porządnego autka np. takiego jak Volvo. Tymczasem dla blogera jednym z podstawowych narzędzi jest planer do skutecznego planowania wpisów i pracy nad blogiem. 

Vandrer pracuje właśnie nad planerem idealnym i postanowił podzielić się z tymi z Was, którzy blogują, swoim miesięcznym planerem wpisów. Będzie wdzięczny za odczucia związane z korzystaniem z tego narzędzia. Planer przygotowany został w trzech wersjach: klasycznej, sowitej oraz rozszerzonej, zawierającej ciekawe święta nietypowe i dwa interesujące wyzwania blogowe (u Bastaleny oraz u Lifestylerki). Jeśli znacie więcej ciekawych wyzwań podzielcie się z Vadrerem linkami. A teraz łapcie pliki formatu a4 do druku:
Szare pola pod dniami tygodnia przeznaczone są na informacje dotyczące kategorii blogowej jaką publikujecie w danym dniu. Np. Vandrer stara się trzymać swojego podziału, że w poniedziałki raczy Czytelników refleksjami, we wtorki gotuje, w środy szpera w Internetach, w czwartek pisze o książkach, w piątek o kolorach i obrazach, w soboty udziela lekcji DIY a w niedziele podróżuje. Nie zawsze udaje mu się utrzymać ten podział, ale się stara. Te kategorie zapisuje sobie właśnie pod dniami tygodnia:)

Dla tych z Was którzy nie blogują Vandrer ma całą gamę kalendarzy, planerów i to-do-list, nad którymi obecnie pracuje. Sówka będzie wdzięczna za wszelkie uwagi.

AvE!
Vandrer


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Vandrer dziękuje za wszystkie komentarze. Ceni sobie dyskusję z każdym zainteresowanym:)

AvE!
Vandrer

TOP