piątek, 11 września 2015

Dowiedz się co zrobić by Twoje marzenia na reszcie się spełniły!


We wtorek obchodziliśmy Dzień Marzyciela. Z tej okazji Vandrer zdradzi Wam dzisiaj co zrobić by Wasze marzenia na reszcie się spełniły! Sówka zdradzi Wam dzisiaj także jakie ma marzenia oraz jakie marzenie zakiełkowało w głowie Analogowej Sowy.


Otóż zasada jest prosta. Aby Twoje marzenia się spełniły musisz zacząć działać! Należy przejść od samego rozmyślania do działania. Choćby drobnego, bez tego żadne marzenie się nie spełni!


Vandrer ma bardzo proste i jednoznaczne marzenie: zostać słynnym norweskim pisarzem (czytaj : znanym w Polsce pisarzem mieszkającym w Norwegii). Do osiągnięcia tego marzenia prowadzą dwie odmienne ścieżki:
  • zostać słynną sową i napisać książkę
  • napisać książkę i dzięki temu zostać słynnym
Na razie lepiej wychodzi mu podążanie tą drugą ścieżką, ale od jakiegoś czasu zakasał skrzydełka i zaczął bardziej systematycznie podchodzić do swoich literackich prób. Jeśli coś mu z tego wyjdzie na pewno się dowiecie jako pierwsi:) Najważniejsze jest aby zrobić ten pierwszy krok na ścieżce do spełniania marzeń. 

Sówka zdradzi Wam dzisiaj także jakie marzenia ma Analogowa Sowa, która jest odpowiedzialna za tworzenie całości grafik na blogu. Chciałaby zostać ilustratorem książek. Dla osób bez wykształcenia plastycznego nie jest to zbyt łatwa ścieżka marzeniowa, ale nie można z góry zakładać porażki. Jej prace możecie znaleźć na stronie analogowasowa.pl. Vandrer pokaże Wam dzisiaj prace jakie wysłała na pewien konkurs na ilustracje do książki dla dzieci. Konkursu nie wygrała, ale pierwszy krok na drodze do spełniania marzeń zrobiony. Może i Was ten przykład zachęci do odważenia się na więcej? Próbujcie, bo bez tego żadne marzenie się nie spełni! 

A teraz zdradźcie proszę sowie, czy macie jakieś takie odkładane od zawsze marzenia? Jeśli chcecie poczytać więcej i głębiej o skutkach odkładania marzeń Vandrer zaprasza na wpis Riennahery.

AvE!
Vandrer

PS.: Notabene książka o której mowa opowiada o pewnym domku, który ma jedno wielkie marzenie. Napiszcie Vandrerowi w komentarzach co sądzicie o takich obrazkach.


Okładka


Wiatr

Noc


Święta


Nierozważny lokator


Wielkie porządki

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Vandrer dziękuje za wszystkie komentarze. Ceni sobie dyskusję z każdym zainteresowanym:)

AvE!
Vandrer

TOP