poniedziałek, 12 października 2015

Studia niczego ci nie dadzą, nie marnuj swojego czasu!


Internet przepełniony jest rozgoryczeniem osób, którym studia nic nie dały. Co roku tysiące studentów zdobywa tytuł magistra z poczuciem zmarnowania 5 lat. Zasilają oni szeregi bezrobotnych i są  żywym dowodem na to, że studia niczego nie dają. Vandrer zaprasza więc do dyskusji wokół tezy o tym, że studia niczego nam nie dają.


Październik to początek nowego życia dla tysięcy młodych ludzi, którzy właśnie zaczynają studia. Niestety zaczynają je żyjąc w błędzie. Myślą, że studia im coś dadzą, a przez 5 lat nikt ich z tego błędu nie wyprowadza. Vandrer poczuł się zatem w obowiązku wyjaśnić coś studentom, tak aby zyskali samoświadomość już teraz, a nie za pięć lat. 

STUDIA NICZEGO SAME CI NIE DADZĄ!

Jeśli ta informacja przeraża nowych, obecnych lub przyszłych studentów Vandrer uspokaja, że w cyklu czterech kolejnych poniedziałkowych postów, wyjaśni w jaki sposób mogą uchronić się oni przed zmarnowaniem 5 lat życia.

Studia niczego ci nie dadzą, nie marnuj swojego czasu!
Dlaczego studia niczego nam nie dają?
Jak nie zmarnować 5 lat życia i wykorzystać studia do samorozwoju
Rzeczy, o których nie wiesz, że mogą nauczyć studia
Studia dla wszystkich to głupota

Teraz zaprasza jednak do dyskusji tych, którzy studia mają już za sobą i chcieliby odnieść się do sowiej tezy. Vandrer chętnie pozna Waszą opinię na ten temat. Zaprasza również na wpis w którym wyjaśnia dlaczego sowitym zdaniem nie ma czegoś takiego jak praca w zawodzie

AvE!
Vandrer

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Vandrer dziękuje za wszystkie komentarze. Ceni sobie dyskusję z każdym zainteresowanym:)

AvE!
Vandrer

TOP