wtorek, 29 grudnia 2015

Noworoczne prezenty od Vandrera!

Sowite planery i darmowe kalendarze DIY

Vandrer w ramach noworocznych prezentów ma dla Was nowe planery! Kto chce sowite łakocie na styczeń? Stwórzcie razem z Sową wymarzone planery DIY! Przy okazji możecie zaplanować rok w obrazkach!

Na początek sowa podrzuci Wam kalendarz oraz planery czasu. Jutro do końca dnia pojawią się także planery blogera;) Pliki pobieracie klikając w link. Instrukcję składania Sowitego Planera znajdziecie w zakładce SOWITE PLANERY.

Co znajdziecie w środku?

Edycja 2016 wyróżnia się zmianą czcionek, grafik, a także dodatkowymi funkcjami. O zasadach działania samego planera poczytacie tutaj.

Kalendarz: od teraz występuje w dwóch formach. Klasyczna wymaga jedynie wydruku i zawieszenia. Dla kreatywnych oznacza, że w wolnym kwadraciku musicie narysować swój obrazek na dany miesiąc - tak jak sobie go kojarzycie:)

Planer miesięczny: na szarych polach możecie wpisać priorytetowe zadania, zaś w dolnym polu filmy i książki, które chcecie obejrzeć w danym miesiącu (tak, żeby nie wypadło z głowy). Na prawej stronie Vandrer przygotował dla Was gratis czyli kartkę na której możecie narysować swoje postanowienia noworoczne, najlepiej w formie doodli;) Sowa kończy z tradycyjnym zapisywaniem i uwalnia wyobraźnię.

Planer tygodniowy: Na szarym polu w dolnym rogu możecie zapisać książki, które planujecie przeczytać w danym tygodniu. Vandrer ma zamiar sumiennie podejść do Karcianego Wyzwania Książkowego i planować książkę, na każdy tydzień;) Dla nieczytających przyda się do zaznaczania filmów, seriali etc. Dolne pole zostało podzielone na kolumny Koniecznie i Być może (czyli jeśli starczy czasu). Co myślicie o wyróżnieniu w planerze tygodniowym w poszczególnych dniach szarego pola z przeznaczeniem na jeden priorytet? Czyli najważniejsze zadanie każdego dnia? Dajcie znać w komentarzach.


Vandrer ma nadzieję, że nowy design przypadnie Wam do gustu. 

AvE!
Vandrer

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Vandrer dziękuje za wszystkie komentarze. Ceni sobie dyskusję z każdym zainteresowanym:)

AvE!
Vandrer

TOP