wtorek, 29 grudnia 2015

Karciane Wyzwanie Książkowe 2016


Vandrer ma dla Was uniwersalne KARCIANE WYZWANIE KSIĄŻKOWE! Chcieliście wziąć udział w jakimś wyzwaniu, ale przeczytanie 52 książek wydaje się Wam nierealne? U Vandrera wystarczy przeczytać 13, no może 26, 39 albo 52? Ile dusza zapragnie.


Zbieraj karty i przeczytaj 52 książki 

lub 

Zbieraj kolory i przeczytaj minimum 13 książek

Vandrer starał się stworzyć wyzwanie czytelnicze dla czytelników o różnym stopniu zaawansowania i czytelniczych gustach. Nie każdy ma czas przeczytać w ciągu roku 52 książek, ale czemu by nie spróbować przeczytać określonych 13? Nie każdemu pasują wszystkie kategorie, dlaczego by zatem nie mieć szansy na wymianę? 

Szczegółowe wyjaśnienie zasad znajdziecie na stronie wyzwania. Tymczasem talia kart i odpowiadające im książki. 
*

STRONA WYZWANIA NA FB - wspieraj innych uczestników i wyjaśniaj wątpliwości;)

*
Vandrer zaczerpnął pomysł 52 tygodnie - 52 karty z cudownej Przepowiedni Dżokera autorstwa Josteina Gaardera. Później sowita wyobraźnia połączyła tygodnie z czytelniczym wyzwaniem. Komponując je sowa przyporządkowywała poszczególne kategorie książek do figur odpowiadających ich charakterowi. Najcięższa do zdobycia kategoria (zdaniem sowy) to zawsze AS. Król nie może stać za przypadkową książką. Dama lubi wzdychać przy czytaniu, natomiast Walet jest zwykle walecznym bohaterem.

Jeśli jesteście zainteresowani zajrzyjcie tutaj. Dajcie Vandrerowi koniecznie znać w komentarzu co sądzicie o czytelniczych wyzwaniach i zajrzyjcie na stronę wyzwania na FB.

AvE!
Vandrer

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Vandrer dziękuje za wszystkie komentarze. Ceni sobie dyskusję z każdym zainteresowanym:)

AvE!
Vandrer

TOP